Team Buiten VZW

Herman De Groote

Grafisch ontwerp en webdesign

  • +32 470 170 228
  • herman.de.groote@u13cup.be

Emiel Tack

Verantwoordelijke scheidsrechters

  • +32475781025
  • emieltack@yahoo.com

Karolien Neyt

Verantwoordelijke VIP tent

  • neytkarolien@hotmail.com

Luc Daelemans

Hamburgertent, frituur en snoeptent

  • luc.daelemans2@telenet.be

Marleen Rabaeys

Verantwoordelijke bonnetjesstanden

  • marleenra@gmail.com

Marc De Smet

Verantwoordelijke grote biertent

  • marc-desmet@hotmail.com

Fabian De Groote

Huisfotograaf

  • +32478236744
  • fabian.de.groote@u13cup.be

Christiaan De Pauw

Werken terrein, opbouw en afbraak

  • de.pauw.christiaan1@telenet.be

Patrick De Sy

Verantwoordelijke biertent

  • patrick.de.sy@u13cup.be

Luc Ingels

Catering Crew

  • lucingels@hotmail.com

Nad. Van Steenkiste

Verantwoordelijke kantine

  • nvs@u13cup.be

Kristof Vereecke

persverantwoordelijke

  • +32486447764
  • communicatie@assenede.be

Marnix Steenbeke

Verantwoordelijke radiowagen

  • +32 475 20 62 42
  • marnix@bassevelde.com

Maurice Bonheure

Verantwoordelijke ingang viptent

  • maurice.bonheure@u13cup.be

Marjolijn Neyt

verantwoordelijke VIP

  • marjolijn.neyt@telenet.be

Gino De Wispelaere

Fotograaf

  • gino.de.wispelaere@telenet.be

Michael Haerts

verantwoordelijke kantine

  • michael.haerts@u13cup.be

Eric Dumont

Catering Teams

  • eric.dumont@u13cup.be

Linda Matthijs

Catering Teams

  • linda.matthijs@u13cup.be

Patrick Van Hootegem

spelerslijsten en secretariaat

  • pvo@u13cup.be

Nadine De Wispelaere

Verantwoordelijke VIP tent

  • nadine.dewis@telenet.be

Franky Lybaert

Verantwoordelijke muziek

  • franky.lybaert@telenet.be

Dj Bolle

Verantwoordelijke geluid en licht

  • +32 476 23 67 86
  • info@djbolle.be

Nico Tack

Verantwoordelijke spandoeken en reclame

  • nico.tack3@telenet.be

Johan Thijs

Verantwoordelijke VIP tent

  • johanthys@proximus.be

Myriam Heyman

Verantwoordelijke kledij

  • myriam.heyman@telenet.be

Kris Cathelijn

Verantwoordelijke ballenjongens

  • kris.cathelijn@telenet.be

Leon Pijcke

Verantwoordelijke voetbalterreinen

  • info@u13cup.be

Ann De La Rue

medewerkster secretariaat

  • ann.de.la.rue@u13cup.be